Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/senkard/domains/senkardeslerkereste.com/public_html/includes/baglan.php on line 10
Şenkardeşler Kereste

Şenkaredeşler Kerestecilik | Zengin ve kaliteli Kereste Çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir.

kereste fiyatları, kayın kereste, kestane kereste, ceviz kereste, dışbudak kereste, doğal masa, kütük masa

Bize Ulaşın
Kereste : 05536215750
Masa : 05323839087
info@senkardeslerkereste.com
senkardeslerkereste81@gmail.com

Hakkımızda

Şenkardeşler Kereste

1999 yılında Saim ŞEN tarafından Düzce merkezde kurulan ŞENKARDEŞLER KERESTE , kuruluşundan bugüne kadar orman ürünleri sektöründe her gün gelişerek faaliyet göstermektedir.

Günümüzde yurtiçi ve dışındaki müşterilerimize en kaliteli ürünleri kıyaslanamayacak fiyatlarla sunmayı başarmaktadır.Bunun sebebi ise kereste konusunda aracılık (alsat mantığı) ile calışmayıp imalat yapılacak tomrukları yöre ormanlarından kesilmiş bölgedeki orman işletmelerinden enkaliteli tomrukları alarak ürünün tomruk halinden kalas ve tahta olanakadarki her aşamasında varolmasından kaynaklanmaktadır.

Firmamız en kaliteli tomrukları alarak en kaliteli ve gercek ölçülerere uygun şekilde işlenmesini sağlayarak siz müşterilerimize sunmaktadır. Firmamız yöneticileri aile üyelerimizden oluşmuştur ve her yeni üyemiz müşterileri yelpazemizi genişletmiş ve eski müşterilerimizde güler yüzlü görüşmelerle çalışmalarına devam etmiştir.

Türkiye’nin en büyük orman ürünleri işleme çalışma bölgesinde yıllar boyunca yer almaktayız, firmamız geleceğe daha da emin ve hızlı adımlarla yürümeye ve hedef çıtasını her geçen gün başarıyla yükseltmeye devam etmektedir.

Şenkardeşler Kereste © 2015