Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/senkard/domains/senkardeslerkereste.com/public_html/includes/baglan.php on line 10
Şenkardeşler Kereste

Şenkaredeşler Kerestecilik | Zengin ve kaliteli Kereste Çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir.

kereste fiyatları, kayın kereste, kestane kereste, ceviz kereste, dışbudak kereste, doğal masa, kütük masa

Bize Ulaşın
Kereste : 05536215750
Masa : 05323839087
info@senkardeslerkereste.com
senkardeslerkereste81@gmail.com

Kayın Kereste

Kayın Kereste açık renkli ve yeknesak gözeneklidir, oldukça sert ve çizilmeye karşı dayanıklı bir türdür. Görsel olarak bakıldığında Kayın kereste işlenerek sayısız tasarımla iyi uyum sağlayan bir üründür. Kayın kerestenin mukavemetinin daha da artırılması için buharlama işleminden geçirilmelidir.

Buharlamada amaç kerestenin olası böcek ve mantar erozyonunu önlemek ve içerdiği nem oranını kerestenin her yerinde eşit olarak dağıtmaktır. Buharlamadan sonra Kayın kereste kalınlığa göre belirlenen sürelerde fırınlanır ve bu sayede kerestenin nem miktarı eşit dağılmış ve çatlamara, dönmelere karşı önlem alınmış olur. Buharlama sonrası Kayın kereste ile ilgili bir diğer değişimde rengindeki kızıllaşmadır. Buharlama zamanının uzunluğuna bağlı olarak, açık pembe renkli Kayın kereste daha dolgun bir kırmızıya doğru renk alır. Bu renklenmenin nedeni ağacın doğal olarak içinde bulunan renklerin değişime uğramasıdır. Ayrıca bu renklenme her noktaya eşit ve kalıcı olarak dağılması sebebiyle lifler arasındaki renk farklılıkları giderilir.

Şenkardeşler Kereste olarak kesintisiz arzını sağladığımız Kayın kereste ihtiyaçlarınız için mutlaka bizden Kayın Kereste Fiyatı alınız. Birinci sınıf Kayın Kereste alırken Şenkardeşler Keresteden Kayın Kereste Fiyatı almadan alım yapmayın.

Şenkardeşler Kereste © 2015